Naše služby

s1

PRENÁJOM FUNNYPHOTOBOXU

Základná cena prenájmu je 299 Eur.
V prípade záujmu nás kontaktujte a radi vám vypracujeme individuálnu cenovu ponuku presne podľa vašich požiadaviek. Zároveň vám ponúkame možnosť ďaľších extra služieb.

s2

PROFESIONÁLNY FOTOGRAF

Uchovajte si spomienky na Váš veľký deň! Ponúkame vám služby profesionálneho svadobného fotografa. Či už to bude  Vaša svadba, stužková, oslava narodenín, súkromná párty, ples… Pre viac informácii a vytvorenie cenovej ponuky na mieru nás neváhajte kontaktovať.

s3

SVADOBNÝ AGENT

Ponechajte nám starosti s organizáciou svadobného dňa a užívajte si v pohode prípravu bez zbytočných stresov a nervozity. Pre viac informácií nás kontaktujte a vypracujeme Vám individuálnu ponuku presne na mieru.

Vyberte si z našej extra ponuky služieb

Výber vlastného fotopozadia

f1

Aby bola Vaša párty výnimočná, vyberte si  z ponuky našich fotopozadí alebo Vám ho vyrobíme na mieru podľa Vaších predstáv.

 

Extra hodina

f2

S našimi službami zábava nikdy nekončí! Po prečerpaní limitu 2 hodín si môžete za príplatok 79 Eur kedykoľvek predĺžiť prenájom funnyphotoboxu o ďalšiu extra hodinu a pokračovať v uchovávaní spomienok s Vašimi priateľmi!

Kniha hostí

f3

Ponúkame Vám vytvorenie dizajnovej knihy hostí na mieru v cene 99 Eur, s vytlačenými fotografiami z akcie, spolu s venovaním od priateľov. O knihu sa po celý čas bude starať naša asistentka.

2016 © funnyphoto | Design by AnimaGraf